חיפוש
חיפוש

קרנבל הדנובה הבינלאומי (Danube Carnival International)

עזרה בתכנון הטיול לבודפשט? השאירו פרטים 👇

קרנבל הדנובה הבינלאומי (Danube Carnival International)

הקיץ מביא אתו אל בודפשט היפה שלל של אירועים מרהיבים, המושכים אליהם מקומיים ותיירים כאחד. קרנבל הדנובה הבינלאומי (Danube Carnival International), עם היסטוריה של יותר מרבע שנה, הוא הזדמנות נפלאה ללמוד על התרבות המקומית, על מורשת הריקוד העממי ועל המוסיקה העשירה של המולדת. בנוסף, הוא מאפשר מפגש גם עם סוגים נוספים של מסורות פולקלור מכל העולם, וכל זה במסגרת חגיגה אחת גדולה. האירועים נערכים בכל רחבי העיר וכוללים הרכבים ולהקות מוסיקה לאומיות וכן מבצעים אורחים מחו"ל. קבוצות מבוגרים, נוער וילדים מייצגים את תנועות ריקודי העם המקצועיות, המסורתיות והחובבניות.

ברוכים הבאים לקרנבל הססגוני

למדו על מורשת ריקודי העם והמוסיקה העשירה של הונגריה במסגרת קרנבל הדנובה הבינלאומי, שנערך במהלך הקיץ. מדובר בפסטיבל תרבות בינלאומי המביא הרכבים לאומיים, להקות מוסיקה ומבצעים אורחים זרים, המופעים כולם תחת קורת גג אחת ומציגים את הסוגים השונים של מסורות פולקלור מכל העולם. במהלך הפסטיבל נערך מצעד תוסס וכן מסיבת ריקודים גדולה עם להקות מחול ומוסיקה הונגרית ובינלאומית. הפסטיבל מתאים לכל הגילאים.

שאלות ותשובות על קרנבל הדנובה הבינלאומי

בהחלט כן. אל העיר מגיעים המוני מבקרים בתקופה הזו, הידוע גם כשיא עונת התיירות בבודפשט (הקיץ). ולכן, אם אתם מתכננים להגיע אל העיר ולקחת חלק בפסטיבל, הזדרזו והזמינו מקומות לינה מראש כדי שתוכלו לשריין לעצמכם הן את מקום הלינה המתאים והן את המועדים הנוחים לכם.

הקרנבל נערך בחודשי הקיץ (יוני). המשמעות לכך בפועל היא תנאים מצוינים, שמיים בהירים לרוב ומזג אוויר נעים ונינוח לאורך כל שעות היום.

5/5 - (1 vote)
תוכן עניינים

מידע שאסור לפספס

חיפוש

אסור לפספס

מרחצאות חמים

קולינריה

דילוג לתוכן