חיפוש
חיפוש

פסטיבלי הקיץ בבודפשט (Budapest Summer Festivals)

עזרה בתכנון הטיול לבודפשט? השאירו פרטים 👇

פסטיבלי הקיץ בבודפשט (Budapest Summer Festivals)

בודפשט בחודשי הקיץ מביאה אתה קצב אחר, אווירה שונה ובעיקר צבעים מסוג שונה, אותם לא תמצאו בחודשים אחרים בשנה. בקיץ מתעוררת בודפשט לחיים, לאחר תנומת החורף שלה, ומציעה אינספור של אירועים שונים ברחבי העיר. אם אתם מגיעים אל בודפשט בחודשי הקיץ תשמחו וודאי לגלות שנערכים במוקדים רבים בה פסטיבלים מיוחדים, שחלקם חלק מהתרבות ההונגרית המקומית. הקיץ, על שלל הפסטיבלים והאירועים שבו, הוא אחת התקופות היותר יפות בעיר והזדמנות לחוות אותה ממש כמו המקומיים. תוהים באילו פסטיבלים מדובר? הנה סקירה קצרה על כמה מהבולטים והחשובים שבהם:

Budapest Summer Festival

במהלך שלושה חודשים רצופים, חודשי הקיץ שבעיר, מציעה בודפשט, פסטיבל קיץ עשיר באירועים ומופעים שונים, הנערכים בנקודות שונות בה ומביאים אתם לא מעט תיירים. פסטיבל הקיץ של בודפשט איננו אירוע אחד, כי אם סדרה של אירועים שונים בתיאטרון הפתוח של האי מרגרט, במגדל המים וב – Varosmajor. מחזות זמר, הופעות תיאטרון, קונצרטים ואירועי תרבות מיוחדים מהווים חלק מפסטיבל גדול, המוסיף רבות לאווירה שבעיר. הפסטיבל נערך בין החודשים יוני לאוגוסט לאורך כל שעות היממה.

Művészetek Völgye

הקיץ בבודפשט מציע לכם אירוע מיוחד במינו, יריד אמנות שאורכו כשבוע, המתבסס ברובו על הופעות תיאטרון ומוסיקה. מדובר בחוויה נפלאה לכל בני המשפחה, מהקטנים ועד הגדולים. כל זאת, בתוספת של דוכני אוכל, אווירה מעולה וגם שפע של הזדמנות, בהן תוכלו אתם ושאר בני המשפחה ליצור עבודות מכל מיני סוגים. האירוע מתקיים במהלך חודש יולי.

Kolorádó

פסטיבל הקיץ הזה הוא אחד הפסטיבלים היותר מיוחדים ושונים בעיר, הפונה בעיקר לדור הצעיר. זהו פסטיבל אמנות רדיקלי, המציג הן את האוונגרד של בודפשט והן את זה של מקומות נוספים בעולם. הוא מהווה מקום מפלט לאמנים שחושבים קצת אחרת, מחוץ לקופסא ולמה שמקובל, המציגים את עבודותיהם במיקומים נסתרים בפאתי העיר. הפסטיבל נערך במהלך חודש יוני. השנה, ביוני 2023, יכלול הפסטיבל 150 מופעים מוסיקליים שונים!

שאלות ותשובות על פסטיבל הקיץ בבודפשט

פסטיבלי הקיץ של בודפשט מתאימים לכל מי שמגיע אל העיר ורוצה לחוות אותה באופן קצת אחר, במסגרת אירועי קיץ נפלאים.

מומלץ להתעדכן באתרי הפסטיבלים ובהתאם לאופיים של האירועים בכל פסטיבל, להחליט. ייתכן ויהיו מופעים אטרקטיביים יותר, המושכים אליהם המונים. להם כדאי להזמין כרטיסים מראש. 

אהבת? נא לדרג
תוכן עניינים

מידע שאסור לפספס

חיפוש

אסור לפספס

מרחצאות חמים

קולינריה

דילוג לתוכן